Az olaszok végtelenül kedves és szolgálatkész emberek. Déli tizenkettő után egy perccel értem a benzinkúthoz. A zárás mindig pontosan történik. De a kutas megígérte, ha délután négykor kinyit, nekem ad benzint először…
Vissza a főmenübe